Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 6517

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.
mr_pie__
mr_pie__
mr_pie__·

Klassikaline ja samas kaasaegne – Calvin Klein

Kui sinu lugu ei iseloomusta suurejooneline ekstravagantsus, vaid pigem stiilselt kerge ja alati moodne, siis tutvu Calvin Kleini toodetega.

Calvin Klein on alati teadnud, kuidas käia ajaga kaasas. See on kaubamärk, mis pole jäänud seisma ühele kohale, vaid liikunud aina edasi ning suutnud oma lihtsuses ikka üllatada. Seda tõestab ka kuulsuste plejaad, alustades modellidest ja muusikutest ning lõpetades näitlejate ja sportlastega, kes on Calvin Kleini kõrgelt hinnanud ning teinud selle maailmakuulsa brändiga tihedat koostööd.

Peamised riideesemed, millega on kunagi välja tuldud, leiab siiani valikust. See annab kindlustunde, et need on jätkusuutlikud homme ja ülehommegi veel.

Moodne klassika on vormunud ajaga

Calvin Klein sisenes edukalt moemaailma teksade kollektsiooniga, mis on mänginud olulist rolli tema loo kujunemisel läbi aastate. Veidi hiljem lisandusid naiste spordiriided, klassikalised jakid ning pesu.

Aastate jooksul on toodete valik aina laienenud. Tuntust on kogunud Calvin Kleini vööd, rihmad, kingad, sallid, päikeseprillid ja kodukaubad. Kindlasti on tähtsal kohal ning lausa ikoonistaatuses Calvin Kleini parfüümid. Kuid brändi põhihitiks on olnud bokserid nii naistele kui meestele. Nende pesuesemete edu on taganud tegelikult bokserite ebatavaline piire raputav kandmisviis, mis aitab meelde tuletada, et mõnikord peab mõtlema ka kastist väljapoole.

Calvin Klein esindab minimalismi, mis on ühtaegu elegantselt šikk ning samas tundub kerge ja lihtsalt saavutatav. Teksad ja T-särk või must pliiatsseelik kombineeritud T-särgiga just seda ju ongi.

Oma välimusega saad defineerida oma olemust

See, mida sa kannad, olgu selleks siis riideesemed või sinna juurde kuuluvad aksessuaarid, annavad edasi sinu olemust. Nad ei kata ega ülista ainult sinu välimust, vaid jutustavad ka loo sellest, kes sa oled ning milliseid on sinu mõtted ja väärtused.

Liiga palju ei ole alati küllalt, mõnikord on vähem palju rohkem. Kui see kõik oled sina ja tundsid siin ära nii enda kui oma loo, siis vaata edasi ja tutvu julgelt Zalandos pakutavate toodetega. Võid olla kindel, et sa ei saa eksida, kui valid Calvin Kleini.