Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 111
Jälgi lemmikbrände
Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Didriksonsi jopedes ja mantlites veedad õues tõelist kvaliteetaega

Jahedamad ilmad hiilivad ligi tasahilju, kuigi märkame ja tunneme õhutemperatuuri iga päev. Kvaliteetse jope vahetad soojema talvemantli vastu välja Eesti sügises veel enne, kui lumevaip katab maad.

Argipäeva muudavad värviliseks kirevaks muutuvad metsaveered ja aias küpseks saanud viljad. Too seda värvikirevust endaga kaasa ka linna. Tänavatel lähevad inimeste näod palju helgemaks, kui nad näevad rõõmsavärvilisi riideid kandvaid inimesi järjest hämarduval aastaajal. Nii muutub pime aeg hoopis valgemaks!

Didriksonsi joped, parkad ja talvemantlid on parim võimalus tuua tänavapilti rõõmsaid värve. Samas, kui oled rohkem tumedate toonide austaja, siis leiad needki värvid Didriksonsi üleriiete kollektsioonist.

Ilmastik pole vabandus, vaid Didriksons on lahendus

Vihma ja tuule eest kaitsevad Didriksonsi vihmaveekindlad joped, millega saad oma ülakeha alati kuivana hoida. Sageli pole võimalik end vihmavarjuga kaitsta, sest tuul on liiga tugev. Seetõttu on parimad lahendused jope ja mantel, mis täidavad mitut funktsiooni: kaitsevad vihma, lörtsi ja tugevate tuulepuhangute eest

Talvel on lumehelveste langemist näole eriti mõnus nautida siis, kui sul on seljas sooja pakkuv talvemantel või -jope. Kui lumevaip on muutunud juba piisavalt kohevaks ja paksuks, siis tee mõned lumeinglid oma lemmikus talvemantlis või -jopes. Lõbus tuju on garanteeritud ja kaaslase näol peegeldub vastu samuti särav naeratus.

Ilmade soojenedes pane taas selga Didriksonsi õhem jope

Me teame, et ükskord tuleb see soe aeg jälle tagasi. Seetõttu pakume ka vastavat hooajakaupa õigel ajal oma kataloogis. Zalando e-poest võid leida oma lemmikbrändi, mistõttu oleme kindlad, et just nüüd võib mõni kvaliteettoode Didriksonsi üleriiete valikust muutuda sinu suureks lemmikuks. Luba sellel ahvatlusel sinu omaks saada ja lase meil uus Didriksonsi jope, parka või talvemantel kiirelt sinu poole teele panna.

Kiiremini otsustada aitab teadmine, et Didriksonsi disainerid on teinud ära tubli töö, et tagada igaks hooajaks kvaliteetsete ülerõivaste olemasolu meie Zalando kataloogis. Oleme kindlad, et sõbrannad kiidavad sinu valiku heaks.