Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 79

Parima veekindluse tagab Didriksonsi kataloogi valik

Didriksons on bränd, mille peamine väärtus on mitte meid ümbritsevate elementidega võidelda, vaid nendega kohaneda. Just seda brändi tootevalik pakubki – rõivaid, mis aitavad sul kohaneda iga ilmastikuoluga ja tunda end seejuures kuivalt ja soojas. Brändi lugu sai alguse 1913. aastal, kui Hanna ja Julius Didrikson soovisid luua midagi, mis hoiaks kalamehi soojas ka kõige karmimate ilmadega.

Nad soovisid luua rõivad, mis on eelkõige veekindlad, sest just märgunud rõivad olid suurim mure. Pärast mitmeid katsetusi erinevate õlidega leiti kombinatsioon, mis muudab kanga veekindlaks. Tehnoloogia arenedes on leitud pidevalt uusi ja veelgi vastupidavamaid kangaid, et pakkuda jätkuvalt parimat võimalikku kogemust väljas viibides. Didriksonsi kataloog pakub sulle laia valikut rõivaid, milles tunned end kindlalt nii vihma, tuule kui tormiga.

Didriksonsi jope abil saad alati teha seda, mida armastad

Kuuldused uuest brändist ja vetthülgavast materjalist jakkidest levisid kiiresti ning Didriksonsi jope sai Rootsi rannikualadel väga tuntuks. Tänaseni on bränd üks Põhjamaade tuntuimaid ja armastatuimaid välisrõivaste tootjaid, tegutsedes siiani oma esialgse moto järgi – külm ja niiskus ei peaks takistama kellelgi teha midagi, mida nad armastavad.

Didriksonsi valikust leiad välisrõivad nii naistele kui ka lastele. Vetthülgav kangas ja soe vooder teevad neist ideaalse valiku talviseks hooajaks. Pole oluline, kas vajad jakki argiseks kandmiseks või soovid võtta ette pikema rännaku talvises looduses – need joped ja parkad kaitsevad sind igal pool. Erinevad mudelid ja lai värvitoonide valik aitavad sul leida endale kõige sobivama jaki või püksid, et saaksid alati nautida seda, mida armastad.

Klassikaline soe parka muudab talve veelgi ilusamaks

Brändi tootevaliku populaarseim toode on kindlasti klassikaline parka. Erinevalt tavalisest jopest hoiab parka soojana suurema osa kehast, mis aitab oluliselt vältida soojuskadu. Samas peatab see vihmasaju korral sademed, mis langeksid pükstele. Paljud mudelid on varustatud kapuutsiga, et saaksid suurema tuule korral midagi veel peale tõmmata. Samuti on oluline toodete funktsionaalsus – need on varustatud taskutega, et saaksid kõik vajaliku endaga kaasa võtta. Nii saad pikemalt jalutuskäigule minna ka ilma kotti kaasa haaramata.

Õhemad parkad sobivad imeliselt kevad-sügishooajaks – neil on õhem vooder, kuid peavad eriti hästi kinni tuult ja vihma. Õhtune jalutuskäik sõpradega pakub ainult rõõmu ning ilma pärast ei pea muretsema. Talviseks kandmiseks leiad paksemad polsterdusega talvemantlid, mis hoiavad sind soojas isegi kõige käredama pakasega. Mudelid on saadaval erinevates toonides, et saaksid leida endale kõige meeldivama ja sobitada uut talvist jakki oma stiiliga.

Mõnus kombinesoon kelgumäele või talviseks jalutuseks

Ka pere kõige pisemad soovivad nautida talvemõnusid – nende jaoks on esimene lumi, lumememmede ehitamine ja lahedad sõidud kelgumäel üks erilisemaid kogemusi. Seejuures tasub valmis olla krõbedateks miinuskraadideks ja tuulepuhanguteks. Didriksons ei ole pere väiksemaid unustanud ning pakub laia tootevalikut lastele.

Lisaks soojadele jopedele ja mugavatele traksidega talvepükstele leiad valikust ka pikemad kindad, mis aitavad vältida lume sattumist varrukasse. Eriti mugavaks lumes sumpamiseks leiad aga kombinesoonid ja mõnusa karvaga vooderdatud mütsid. Need kõik on disainitud põnevates toonides ja mustrites, loomaks kaunist kontrasti sädeleva valge lumega.