Talvejoped

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 946

Korralikud talvejoped lubavad sul nautida ka karmi pakast

Kindlasti oled kuulnud seda ütlust, et pole sellist asja nagu halb ilm, on vaid valesti valitud riietus. Sestap tasub riidekapist riideid valida teinekord ilma, mitte vaid moe-eelistuste järgi. Nii naudid ka kõige kargemat pakast, naeratus näol, ja jaksad pikemalt mõnusat värsket õhku hingata. Samas ei ole tegu vaid praktilise valikuga, sest tänapäeval toodetakse niivõrd kvaliteetseid ja korralikke jopesid, mis on ühtaegu ka kauni välimusega. Nii saad parima võimaliku mõlemast maailmast. Mood ja praktilisus võivad käia käsikäes.

Talvejope on samas ikkagi riideese, mille puhul tasub esmamuljest ja välimusest kaugemale vaadata. See peaks olema enamat kui tükike suvaliselt kokku õmmeldud kaunist kangast. See peaks olema funktsionaalne ja pakkuma sulle kaitset külma ja niiskuse eest. Õnneks on tänapäeval kasutusel mitu nutikat moodsat tehnoloogiat, mis just täpselt seda pakuvad.

Esimene asi, mida jopet valides ära otsustada, on see, kui kaua kavatsed seda kandes õues viibida. Kas see kehakate on vajalik vaid toast autosse minekuks ja ostukeskuse parklas kõndimiseks? Kas teed pigem lühikesi jalutuskäike või veedad õues pikki tunde? Mida kauemaks sa külmade temperatuuride kätte jääd, seda olulisemaks osutub korralik soojustus. Looduses matkates peab seesama soe jope samas ka hingama, et liigset soojust kehast eemale juhtida. Võibolla vajad suisa mitut jopet: üht kergemat ja üht paksemat ning lisaks veel täpselt sportimiseks mõeldud mudelit.

Soojad talvejoped on kui kallistus

Soojad talvejoped on meie kliimas enam kui vajalikud. Ilma nendeta ei jõua sa koduuksest eriti kaugemale. Kui oled aga korralikult sisse pakitud, võid õue jääda mitmeks tunniks, ilma et ebamugavust tunneksid.

Jopet valides ja selle soojahoidvust silmas pidades mõtle sellele, kuidas see kehakate soojaks muudetakse. Täpsemalt öeldes: mõtle materjalidele, millest see valmistatud on. Just nimelt mitu kihti kangaid ja muid materjale tekitavad sooja tunde, nii et jope on seljas otsekui meeldiv kallistus kallilt inimeselt.

Vali jope materjal hoolega

Joped on vooderdatud lisakihtidega, mis hoiavad õhku endas kinni. Need kihid võivad olla naturaalsest või sünteetilisest materjalist. Levinud jopedes kasutatud naturaalsed materjalid on näiteks vill ja suled. Need on kõige soojemad. Sünteetilised materjalid taluvad aga niiskust paremini ja hoiavad sind paremini kuivana. Näiteks kasutatakse sünteetilisi sulgede analooge. Sünteetilised suled on üldiselt disainitud nii, et ka märjaks saades säilitavad need soojahoidvad omadused.

Kui kavatsed talvejopet kandes pikalt õues viibida, veendu, et pealiskiht oleks vetthülgav. Lume- või lörtsisaju kätte jäädes püsid sina nii ikka kuivana. Peamiselt on sportimiseks mõeldud talvejoped veekindlad ja samas ka hingavad, et sa liigselt ei higistaks.

Naudi stiilseid jopesid

Tänapäevased moodsad tehnoloogiad toovad sinuni õnneks erakordselt funktsionaalsed ja samas kaunid joped. Sa ei pea kunagi soojuse nimel oma stiili ohverdama. Saad ka külmal ajal riietusega oma unikaalset isikupära väljendada.

Naudi talve korraliku talvejopega ja leia taas rõõm, mida pakub õues aja veetmine. Hangi endale korralikud talvejoped mis tahes lumisteks seiklusteks ja ettevõtmisteks juba täna Zalandost.