Nutikell

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 44

Uue aja funktsionaalne lisand on nutikell

Käekell on juba aastakümneid olnud hea viis kasutamaks midagi praktilist, et oma välimust täiendada. Aastakümneid oli kasutusel klassikaline seieritega kell, mis oli saadaval erinevates kujudes ja värvides. See oli justkui igast lugu pidavad inimese argine käeehe – enamasti küll praktilise poole pealt. Aastatega on trendid muutnud ning aja jälgimine saanud uue tähenduse tänu meid ümbritsevatele eri seadmetele ning kaasaskantav ajanäitaja on vajunud unustusehõlma.

Kuigi klassikalise kella kandmine on alles nüüd tagasi moodi tulemas, on endale koha leidnud nutikellad. Ka nendel on mitu funktsiooni – esiteks toimivad need imehästi välimuse täiendajana ning on ideaalne valik neile, kes muidu ehteid kanna. Samas on nutikell suurepärane viis olla uuema infoga kursis, seda nii enda keha kui ka ilmastiku osas.

Nutikellad, mis hoiavad sind kõige toimuvaga kursis

Kvaliteetsed nutikellad näitavad lisaks ajale sulle ka palju olulist sinu enda kohta. Need on ideaalne valik just aktiivsele inimesele, sest näitavad sulle muuhulgas pulssi ja päeva jooksul tehtud sammude hulka. Vingemad mudelid aitavad sul hoida end kursis põletatud kalorite hulga ja treeningute intensiivsusega. Paljude eri treeningute valik kellal aitab sellel arvestada just spordiala olulisimate aspektidega ning anda sulle detailse ülevaate kogu treeningust.

Oma progressi jälgimine pole olnud kunagi varem nii lihtne – vali randmelt vaid õige treeningu tüüp ning seade teeb kõik muu sinu eest. Hiljem saad tutvuda mitmesuguse statistikaga treeningu kohta ning järk-järgult hoida silma peal oma arengul. Olgu selleks siis kiiremad jooksuringid, stabiilsem pulss treeningu ajal või suurem põletatud kalorite hulk. See väike monitor võib olla palju kasulikum, kui arvad – sinu pisike abiline paremate tulemuste saavutamisel.

Sama seade nii pidulikule üritusele kui ka intensiivsele treeningule

Lisaks treeninguga seotud funktsioonidele leiad seadmelt palju põnevat, mis aitab sul end ümbritsevaga kursis hoida. Nii saad isegi ilma hommikul õe minemata valida õige riietuse, sest kell näitab ära välistemperatuuri, sademed ja päeva ilmaprognoosi. Soovi korral saad end hoida kursis kuu liikumise ja UV-indeksiga. Loomulikult ei maksa unustada rakendusi, mis aitavad sul sõpradega suhelda ja teevad tööelu lihtsamaks.

Kellalt leiad lihtsa vaevaga tänase kuupäeva ja kalendri, mis aitab sul kõiki oma kohtumisi meeles hoida. Uute plaanide tegemine on imelihtne isegi siis, kui telefoni või märkmikku parasjagu käeulatuses pole. Paljudele mudelitele saad laadida ka rakendused, mille abil sõpradega suhelda ja saada meeldetuletusi. Nutikas abiline võib sulle meenutada liigutamist või piisavas koguses vee joomist.

Muuda sihverplaat just endale sobivaks

Samas ei maksa unustada nutikella välimuslikku aspekti. Zalando on toonud sinuni suure valiku mudeleid, mille seast leiad endale kõige sobivama. Seejuures ära unusta vahetatavaid rihmasid – nii saad teha oma kella rihma abil sobivaks nii peeneks ürituseks kui ka eriti intensiivseks treeninguks.

Lisaks vahetatavatele rihmadele saad kerge vaevaga muuta sihverplaadi välimust. Sinna saad lisada just endale vajaliku info ning disainida kogu välimuse enda soovidest lähtuvalt. Isegi sellega saad anda ägeda lisanüansi oma välimusele.