Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 2847
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Puma eesmärk on olla uuenduslikem ja edumeelseim spordi- ja elustiilibränd

Puma on maailmakuulus spordirõivaste tootja, kes reageerib kiiresti trendidele ja arendab oma tooteid, järgides uusimaid keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid. Ettevõte on otsustanud luua innovaatilisi ja edumeelsed tooteid, kombineerides neid jätkusuutliku maailmavaatega ning sooviga aidata kaasa parema maailma loomisele.

Puma brändi identiteeti mõjutavad juba üle poole sajandi eelkõige ettevõtte panus spordiriietesse ja trendidesse. Ettevõte pärand ja seos spordiga on tugevalt tajutav ka nende kollektsioonides. Riided, jalanõud ja aksessuaarid on rõõmsad ning mõeldud neile, keda kõnetab ühtmoodi nii aktiivne eluviis kui mood. Kaubamärk on lõbus ja mänguline ning hästi äratuntav oma punase logo järgi, millel on kujutatud hüppavat puumat. Ettevõtte identiteedis võib leida nii naiselikku kui ka mehelikku, kuigi tunnetuslikult soovib bränd rõhutada pigem maskuliinsust ja tugevust.

Sinu elu. Sinu stiil. Sinu sport

Puma spordi- ja vabaajakollektsioonid on loodud naistele, kes soovivad pühendada rohkem aega aktiivsele elustiilile. Sa elad selle mängu nimel ja armastad seda, mida teed, ei karda riskida ning teed seda kõike veendunult. Sa oled julge, sihikindel ja positiivne. Puma kandja oskab vajadusel olla veidi eneseirooniline, kuid sealjuures eesmärgile keskendunud ja huumorit armastav. Eneseteadlikkus ja soov edasi pürgida on sinu elustiil.

Olenemata sellest, millist spordiala sa armastad, kas oled harrastaja või tippsportlane – meie Zalando e-poe valikust leiad kindlasti endale sobivaid treeningriideid ja -jalanõusid. Mudelid on trendikad, kuid samas piisavalt klassikalised, et saaksid neid pikka aega kanda ja nautida.

Iga hooajal rõõmustavad sind Puma vahvad erikollektsioonid

Puma teeb koostööd mitmete tuntud sportaste ja moeloojatega, et üllatada oma kliente igal aastal uute erikollektsioonidega. Erinevad mustrid, värvid ja lõiked toovad inspireerivat vaheldust klassikalistele mudelitele ning on loodud värskemaid trende järgides.

Julge olla sihiteadlik, elurõõmus ja enesekindel. Too enda ellu positiivsust ja tasakaalu läbi aktiivse elustiili, kandes kvaliteetseid, ilusaid ja mugavaid spordi- ja vabaajariideid. Julge riskida ja katseta toredaid erikollektsiooni elemente, et muuta oma garderoob värvilisemaks.