Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 7881

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Kvaliteetsed Nike’i spordirõivad teevad treeningud nauditavaks

Vabal ajal regulaarne liikumine on kasulik kõigile. Treenides jõusaalis, vabas õhus, tenniseväljakul, metsajooksu tehes, jalgrattaga maastikul või siledal asfaldil vändates – igal pool on oluline kanda sobivaid spordiriideid. Nike’i spordiriiete valikusse kuuluvad riideesemed alates eri tüüpi sokkidest kuni praktiliste peakateteni välja.

Nike on kvaliteet ja parim standard

Nike’i spordirõivaste komplekti kuuluvad sokid, mille hulgast leiad sobivas toonis ja õige säärekõrgusega tooted. Need lubavad jalal spordijalatsis hingata ja samas imavad kiiresti niiskuse, mille tekkimine on sportimise loomulik osa. Must, valge, roosa või mõni muu värv – igaüks leiab oma lemmiktooni sokid.

Õues värskes õhus särab sageli päike, mille eest tahetakse silmi pisut varjata ja kaitsta. Kui päikeseprillide kandmine pole võimalik, siis Nike’i nokatsid ja õhukesed laia äärega mütsid pakuvad just vajalikku varju sinu silmadele. Nokatsid on reguleeritavad sinu peasuuruse järgi ning laia äärega mütsid on saadaval eri suurustes.

Aktiivset eluviisi saad harrastada trendikates Nike’i spordirõivastes

Jõusaalis ja spordihallis saad kasutada spetsiaalseid spordirõivaid, mis tagavad mugavuse mistahes alal. Kui riided lasevad kehal vabalt liikuda, saad kogu treeningu jooksul keskenduda eelkõige õigete liigutuste tegemisele ning vajalike etappide läbimisele. Peale niiskuse imamise on spordirõivaste oluline omadus ka kiirelt kuivamine ja õhu läbilaskvus. Nike’i spordirõivaste disainerid on loonud oma tooted just neid omadusi silmas pidades.

Nike’i spordirõivaste valikus on lühikesed ja pikad retuusid, tenniseharrastajatele sobivad spordiseelikud. Iga stiilse toote juures on lisaks lai värvivalik. Hästi istuvaid treeningriideid leiavad endale ka pluss-suuruses sportlased, kes hindavad mugavust ja armastavad sportlikke tegevusi.

Naiste liikumistreeningud muudab veelgi mugavamaks õige spordirinnahoidja. Leia endale sobivaim keskmise tugevusega ning just sinu spordialale sobiv rinnahoidja. Särkide valikust leiad T-särgid ja topid, mis sobituvad sinu mõõtude ja kehakujuga. Särgid ja topid imavad liigse niiskuse, lasevad nahal hingata ja samas kuvavad kiiresti, et tagada parim treeningukogemus. Meie Zalandos teame, et naised hindavad kõrgelt selliste omadustega spordirõivaid ja seetõttu usaldame Nike’i kvaliteetseid spordirõivaid.