Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 767
yngyams
yngyams
yngyams·

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Vans on iga mugavuseotsija unistus

Vans on ikooniline surfarite ja rulatajate lemmikbränd, millest on saanud miljonite sportlike ja moeteadlike noorte unistus. Vansi musta-valgeruudulised kultustennised on kuulsaks kandnud mitmed filmitähed ja lauljad. Lisaks maailmakuulsatele tennistele toodab Vans ka vabaajarõivaid ja aksessuaare.

Brändi kollektsioonist leiad nii nooruslikke ja väga silmatorkavalt lõbusaid mustreid kui ka tagasihoidlikke mustvalgeid mudeleid, millel siiski äratuntav ja brändile omane stiil. Kas otsid uut jalanõupaari, mis sinu välimusele kindlasti hoogu annaks? Vans on väljakujunenud kaubamärk, mis on tegutsenud juba palju aastaid ja millest on saanud mugavate vabaajajalatsite esimene valik paljude kandjate seas. Vali endale sobivad jalanõud, rõivad või aksessuaarid meie naiste kollektsioonist ja ole osa tõelisest trendist.

Vans teeb sind rõõmsaks

Tahad välja näha nooruslik, sportlik ja trenditeadlik? Ägedad jalanõud on sulle parim valik. Nii tunned ennast hetkega mugavalt, kuid samas vürtsitad oma välimust silmapaistvalt kirjude tennistega.

Klassikalised slip-on ja paeltega tennised on suurepärane täiendus sinu riietusele . Mustrite ja värvide valik on uskumatult atraktiivne ning siin leidub igaühele midagi. Vaata seda laia värvivalikut: neptuuniroheline, maasikaroosa, lillesinine. Tegemist on vastupidava ja universaalse jalanõuga. Piisavalt lihtne, et niisama jalutuskäigule jalga tõmmata või kontoris ennast mugavalt tunda. Ükskõik, kas otsid moekaid tenniseid või vajad midagi skateparki – eri mudelid viivad sind kindlasti sinna, kuhu vaja.

Vansi ketsid ja tennised on saavutanud suure populaarsuse just tänu oma vastupidavusele ja aastatega aegumatule stiilile. Leia endale meie kollektsioonist jalanõude juurde armas puuvillane kleit või mõnusad dressipüksid – Zalandost leiad tooteid, milles ennast hästi tunda.

Erinevad mudelid igaks olukorraks

Paljud mudelid on saadaval ka ketsidena, mis ulatuvad pahkluust kõrgemale, samas kui madalad tennised jäävad tavaliselt pahkluust allapoole. Ketsid disainiti algselt jalgpalluritele, et kaitsta nende pahkluid nihestuste ja väänamiste eest, kuid need muutusid kiiresti moeloojate lemmikuteks. Kui sa ei kavatse oma uut paari tenniseid kasutada rulatamiseks või muudeks füüsilisteks tegevusteks, siis vali endale just selline mudel, mis sinu riietust kõige paremini täiendab.