Käekotid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 4527

Käekotid – praktilised ja stiilsed aksessuaarid

Käekottide ajalugu algab tuhandeid aastaid tagasi. Inimestel on alati olnud vajadus asju endaga kaasas kanda ja selle ülesande täitmiseks on need ideaalsed aksessuaarid. Kõige esimesed käekotid valmistati juba tuhandeid aastaid tagasi. Juba siis kaunistati neid kättesaadavate vahenditega. Need ei olnud ainuüksi praktilised vahendid, vaid ka staatuse sümbolid. Tänapäeval mängivad kotid samuti mitut rolli.

Esimene moodne mudel valmis aga alles 1854. aastal Louis Vuittoni käe all. Kohvrivalmistaja sai inspiratsiooni kohvrist ja muutis selle disaini kompaktsemaks, et seda oleks lihtsam kaasas kanda. Sel esimesel prototüübil olid tugevad sangad, klõpsuga kinnitused ja sisetaskud.

Vanasti kandsid neid kotte pigem mehed, kuid tänapäeval on need pigem naiste jaoks vajalikud aksessuaarid. Mehed eelistavad pigem seljakotte ja mahukaid taskuid.

Praktilised käekotid igapäevaseks kasutuseks

Kui vajad kotti, mida iga päev kaasas kanda, siis sobivad sulle praktilised käekotid. Mida rohkem asju kaasas kannad, seda rohkem taskuid võiks kotil olla. Nii on igal asjal oma koht ja saad ka kõik vajaliku hõlpsalt ära mahutada. Vali kott mugavuse järgi. Seda peab olema mõnus kanda, olgu siis õlal, risti üle keha või käe otsas. Mõtle, milline variant sinu jaoks kõige mugavam on, ja tee valik vastavalt.

Igapäevaseks kandmiseks mõeldud koti puhul veendu, et see sobib sinu elustiiliga. Kui sul ongi alati palju asju kaasas ja lähed näiteks ka trenni, vajad eriti suurt mudelit, kuhu ka trenniasjad ära mahutada. Võibolla tasub isegi eraldi spordikott hankida.

Kui kotiga palju aega õues veedad, võiks see olla korralikult suletav, näiteks lukuga. Nii ei saa kotis olevad asjad vihma käes märjaks. Ühtlasi on see turvalisem. Tasub otsida ka väikeste lukuga välistaskutega mudeleid – sinna saad näiteks võtmed ja telefoni panna, mida sagedasti välja võtma pead.

Stiilsed kotid igale maitsele

Lisaks praktilisele aksessuaarile on iga kott alati ka stiilielement. Sestap on ka käekoti stiili valimine ostuprotsessis oluline samm. Kõige klassikalisemad mustast nahast kotid sobivad kokku paljude rõivakomplektidega ning on ühtviisi head kaaslased nii kontoris kui ka õhtul välja minnes. Kui ostad elus ühe koti, võikski see olla midagi sellist.

Pidulikeks sündmusteks võiks olemas olla pisike elegantne kott. Sinna mahutad olulised esemed, nagu võtmed, telefoni ja huulepulga. Selliste kottide puhul võid julgelt sädelevate disainide poole vaadata.

Veendu, et sul on kõik eluks vajalikud mugavad ja kaunid kotid olemas. Leia Zalandost käekotid igale maitsele.