Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 242

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Skandinaavialik Marimekko defineerib vabadust ja lõbu

Kes meist ei oleks mõnel üritusel näinud neid justkui värvipotist valatud massiivseid lilleikoone? Võimsad ja lõbusad värvid ning mustrid ja kujundid, mis annavad tonaalsuse kogu väljanägemisele. Marimekko on bränd julgele stiiliteadlikule inimesele, kes hindab elulusti ning soovib massist eristuda . Oleme Zalando platvormile koondanud kokku rõivatootja paremiku – meilt leiab lugematul hulgal eriilmelisi riideid ning ägedaid aksessuaare, mis muudavad su välimuse grammikese lõbusamaks.

Riided igaks elujuhtumiks

Üks Marimekko disainereid on öelnud, et riided peavad olema disainitud nii, et nendes saaks vabalt liikuda: pole vahet, kas kavatsed nendes keksida, hüpata, joosta, istuda või minna tänavale protesteerima . Seda põhimõtet järgib bränd tänapäevalgi. Marimekko valikust leiab ideaalseid kleite, mis jäävad silma tänavamoes, sobivad tööle ning ka suuremateks üritusteks. Lopsakate kujunditega pluusid on ideaalsed kaaslased teksapükstele ning efektsed jakid panevad iga kandja särama.

Marimekko puhul on tegemist brändiga, mis satub väga tihti moeajakirjadesse ning mida kasutatakse sageli stiliseerimaks ägedaid komplekte. Vaatamata sellele, et bränd on tegutsenud enam kui 70 aastat, pole ära kaotatud endale iseloomulikku lõbusust ja rõõmu, mida uhked värvid pakuvad.

Vabameelne bränd keset karmi reaalsust

1951. aastal Soomes asutatud Marimekko tõi riidedisaini kauaoodatud uue hingamise. Tol ajal sümboliseerisid brändi julged värvid, võimsad lillemotiivid ning veidi lohvakad lõiked uue aja meeleolusid ning lääneliku vabaduse saabumist rõivadisaini. Kusjuures esialgu oli Marimekko puhul tegemist tekstiilifirmaga, mis peagi muutus küll globaalseks moebrändiks.

Brändi loomisaega võib pidada märgiliseks. Rõivatootja on olnud otseselt seotud muutustega maailmas. Marimekko tahtis anda sõjajärgses maailmas inimestele uue põhjuse rõõmu tunda , mistõttu peegeldavad nende esemed lõbusaid disaine, iseloomulikku moonimotiivi või massiivseid mustreid. Ettevõte tõi enda värvidega veidike lootust muidu külma ja pimedasse Soome talve, mis kestab kuid. Ka teisel pool ookeani ihkasid inimesed seda sama vabadust riidedisainis, mis lõi ideaalse võimaluse laienemiseks USA turule.

Avasta julgeid ja lõbusaid Marimekko rõivaid ning teisi tooteid Zalandost, et olla veelgi stiilsem ja kanda edasi vabameelsuse väärtust.