Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 320

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Birkenstock on mugavate jalanõude sünonüüm

Birkenstock on Saksamaa tuntud jalatsitootja, kelle ülimugavad sandaalid on võitnud paljude kasutajate südame. Kui hoolid oma jalgadest, eelistad mugavaid vabaajajalatseid, kuid soovid samas välja näha stiilne ja trendikas, siis Birkenstock on sulle ideaalne valik. Lisaks ikoonilise staatusega sandaalidele leiab kaubamärgi valikust mugavaid kingi, poolsaapaid ja rannajalanõusid.

Birkenstocki jalanõude saladus peitub nende unikaalses sisetalla disainis, mis järgib kandja loomulikku jalajälge. Jalanõude sisetalla kuju imiteerib jalajälge rannaliival ning toetab seega talda ortopeediliselt õigetest kohtadest. Disain võimaldab kanda jalanõusid väga pikka aega järjest, ilma et jalad väsiksid või hõõrduksid. Seetõttu on nendest jalanõudest saanud paljude trenditeadlike, kuid mugavust armastavate naiste lemmikud.

Sinu jalad väärivad seda

Juba ammu ei tähenda mugavate jalanõude valimine seda, et peaksid oma stiilis järeleandmisi tegema. Birkenstockid on aastate jooksul jõudnud ikooniliste jalatsite staatusesse ning neid kannavad uhkusega modellid, näitlejad ja suunamudijaid. Stiilsed suvekleidid koos klassikaliste sandaalidega, mõnusad vabaajakingad teksadega või trendikad rannajalanõud T-särgi ja lühikeste pükstega – Birkenstockid lisavad kõigele teadlikult valitud ja väljapeetud stiili.

Kui sa oled juba ammu soovinud kinkida endale paari Birkenstocke, siis sa ei pea kaugemalt otsima. Zalando e-poest leiad mitmekülgse valiku eri materjalist ja mitmes värvitoonis jalavarje, mille kandmine on tõeline nauding.

Suurepärane valik keskkonnasõbralikule tarbijale

Üks olulisemaid põhjusi, miks kliendid on nende toodetega nii rahul, on hoolikalt valitud materjalid. Olgu see mugav vilt, pehme nahk või polsterdatud kork – Birkenstock väärtustab kõrgeimat kvaliteeti nii materjalide valimisel kui ka toodete valmistamisel. Seetõttu otsib bränd alati kõige jätkusuutlikumaid allikaid ja parimate omadustega uusimaid materjale.

Iga jalanõu tald on valmistatud naturaalsest korgist, lateksist, džuudist ja seemisnahast, mida kasutatakse pealiskihina. Kõik need on kvaliteetsed ja taastuvad looduslikud materjalid, mis on pärit jätkusuutlikest allikatest. Tänu säästvale tootmisprotsessile säilitavad materjalid oma head ja kasutajasõbralikud omadused. Sõbralik looduse ja sinu jalgade vastu.

Ära tee mugavuses järeleandmisi ning vali oma jalgu kaunistama maailma ühed mõnusamad jalanõud, milles jõuad kõndida pikki kilomeetreid ja tunda ennast endiselt värske ja puhanuna.