Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 163

ECCO nahast jalanõud sobivad igaühele

Üle maailma tuntud jalatsibränd ECCO on ainulaadne. Olenemata sellest, kas sulle meeldivad tossud või kontsad, leidub ECCO’l midagi kõigile. Suundud tänavale või naudid jalutuskäiku looduses, alati jätad pinnasesse jälje, mis kuulub sinule.

ECCO kvaliteet on püsiv. Need Taani jalatsivõlurid võidavad hämmastava kergusega nii noorema kui ka vanema põlvkonna poolehoiu. Põhjamaisest ilust ja kargusest inspireeritud disainitiim loob täiskvaliteeti kujundades piiratud arvul moodi, mida pole kunagi varem nähtud.

Need jalanõud sobivad nii kontorisse kui ka sõpradega nädalavahetusel välja minemiseks. Elegantsed nahast kingad on mitmekülgsed ja mugavad. Alati trendikad tossud lisavad sinu riietusele stiili, kuhu tahes seiklustunne sind viib. Poolsaapad on disainitud, et hoida jalad soojas külmematel kuudel ja välimus lihvitult trendikas.

ECCO kompromissitu kvaliteet

Innovatsioon on ECCO’le tähtis. Järjepidevalt täiustatakse jalanõude- ja nahatööstust, luues uusi uskumatuid materjale. Läbimõeldult ja jätkusuutlikult disainitud nahka vormivad käsitöömeistrid, jõudes tulemuseni, mis on innovaatilisest loomingust tulvil.

Sulle meeldib olla pilkupüüdvalt stiilne ja sa soovid, et su kingad tunduksid jalas kui teine nahk. Mugavus ilma kompromissideta, olgu kõrgetel kontsadel või hoopis tossudes, muudab sinu jalad kergeks. Tänu huvile mängida avangardsete värvide ja naha võluva pehmusega, on bränd avastanud võimaluse pakkuda kas vettpidavaid või hingavaid nahkjalanõusid.

Mõeldes oma klientidele, uuendatakse järjekindlalt naha ja teiste materjalide esteetilisi, funktsionaalseid ja tehnoloogilisi omadusi. Tipptasemel vastupidava jalanõu loomine on brändi DNAs. Loodud on parim jalanõu, mis sobib täiuslikult inimese jalga.

On aeg jalga tõmmata trendikad kingad

Brändi stiilsed nahktooted on loodud tulevikutrende arvestades. Olgu talve- või suvehooaeg, plaanid veeta sportliku päeva looduses või minna õhtul teatrisse, ECCO’l on sulle igaks olukorraks lahendus.

Armastad ennast ja ümbritsevat loodust ning sinu unistus paremast keskkonnast on suursugune. Muide, ECCO nahatööstus hoiab vett kokku, mistõttu väheneb ka vee puhastamiseks vajalike kemikaalide kasutamine.

Igale väärikale modernsele inimesele sobivad need jätkusuutlikult valmistatud, ülimugavad, minimalistliku disainiga jalanõud. Zalando lai valik võib aidata kaasa sinu positiivsele ostukogemusele. Uuri järgi oma soovitud kinga või tossu saadavus Zalando e-poes.