Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 2387
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Selected pakub erinevaid tooteid kõigile

Ole sa mees või naine – Selectedi tootekataloogist leiad sa endale kindlasti midagi. Sellel brändil on pakkuda nii jalatseid, aksessuaare kui ka riideid. Nende lai tootevalik on mõeldud kõigile, kes otsivad midagi uut ja säravat oma garderoobi. Seega sirvi Selectedi valikut mugavalt kodust ja telli ka endale kevadeks värskendust.

Selectedilt leiad näiteks erinevates toonides triiksärke, mida kanda iga sündmuse jaoks. Või siis mõne lihtsama T-särgi mugavaks kodus kandmiseks. Pakkuda on ka erinevaid pükse, mida oma päevase riietuse juurde kombineerida. Näiteks erinevad dressipüksid, teksad ja lühikesed püksid.

Naiste poole pealt leiab tooteid igale maitsele, näiteks maksikleite, avara lõikega kleite, aga ka õhtukleite. Samuti on valikus erinevate lõigetega särke, pükse ning moodsaid saapaid. Lai valik ja kõigile meelepärane olemine on just selle brändi leib.

Sinu garderoob reedab su isiksuse

Kas sinu garderoobis on enamasti luksuslikumad triiksärgid, pitsist ja peenete õlapaeltega või pisut venivamast viskoosist kleidid? Kui vastad endale jah, siis Selectedi bränd on kõige õigem, et oma garderoobi veel kord täiendada. Ei oma tähtsust, kas sa otsid oma välimuse täiustamiseks uudseid rõivaid, aksessuaare või mugavamaid jalanõusid. Kõik sinu valikud on leitavad Zalando tootekataloogis.

Isegi kui sa oled hall hiireke, aitab Selected sinus välja tuua kadunud sära. Olenemata sellest, kas otsid riideid ja aksessuaare endale või hoopiski kallimale. Zalandos leitavad Selectedi tooted on valitud selliselt, et iga isiksus koos oma iseloomu ja soovidega leiaks selle, mida ta on otsima tulnud. Usume, et sinagi leiad siit oma.

Kõige õigemad valikud sinu kappi

Kui otsid kvaliteetseid rõivaid ja jalanõusid on Selected selleks ainuõige valik. Garanteerime, et sinu kodune kapp, mis vajab täiustust ja mõnda disaineritoodet, leiab selle kindlasti. Pakkudes erinevaid variante, suuruseid ja värve, leiame, et igaüks, kes otsib omale välja meelepärase, saab tundma uudishimulikke pilke ja positiivseid kommentaare.

Soetades omale Selectedi tooted, võid olla kindel, et leiad oma kappi kõige õigemad valikud, mis eales teha saad. See on kindel.