Naiste saapad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 2426

Naiste saapad igaks elujuhtumiks

Jahedamate ilmade saabudes tasub heita pilk riidekappi ja veenduda, et sul oleks kõik vajalikud soojad kehakatted olemas. See kehtib ka jalanõude kohta. Need ei ole vaid ilusad vidinad, mis su jalgu kaunistavad. Need on tähtsad ka jalgade kaitsmiseks, soojas hoidmiseks. Siinkohal on oluline valida kvaliteetsed materjalid, et saapad sind mitu aastat teeniks. Olenevalt hooajast tasub tähelepanu pöörata ka saabaste voodrile, et see piisavalt sooja hoiaks.

Naiste saapad on praktilised jalavarjud ja samas ka stiilielemendid. Just nimelt naistele on loodud kõige edevamaid ja põnevamaid disaine. Võid valida just enda personaalsele stiilile sobiva variandi, mis toob välja sinu isikupära parimad tahud. Sobita saapad oma ülejäänud garderoobiga ja näe neid kui veel üht võimalust oma moekust väljendada.

Vali saapad aastaaja järgi

Esimene asi, mida saabaste valimisel otsustada, on konkreetne aeg, mil neid kanda kavatsed. Sellest sõltuvad paljud omadused, mida jalavarjudest oodata võid.

Kevad-sügishooajaks sobivad kergemad poolsaapad, millel üldiselt vooder puudub. Talveks vajad aga korraliku voodriga saapaid, mille pealsed on valmistatud veekindlast materjalist. Samuti võid leida eriti kergeid ja stiilseid suvesaapaid, mida kergete suvekleitidega kombineerida. Sedasorti jalanõud on tihti suisa pitsilisest ja augulisest materjalist, mis lubab jalgadel hingata.

Praktilised saapad igaks tegevuseks

Kui oled välja mõelnud, millal saapaid kanda soovid, otsusta järgmiseks, mis tegevusi sa neid kandes teha soovid. Igapäevaseks linnaeluks, toimetusteks ja tööl käimiseks sobivad üpris lihtsad ja elegantsed mudelid, millelt sa väga palju funktsionaalseid omadusi ei eelda. Linnajalatsid keskenduvad pigem disainile ja nende puhul võid fookuse seada välisele ilule ja valida silmarõõmu pakkuva mudeli.Kui otsustad saabastega aga hoopistükkis matkama või loodusesse jalutama minna, vajad mõnevõrra tugevamaid ja konkreetseks tegevuseks loodud jalanõusid. Matkasaabastel on spetsiaalne krobeline tald, mis hoiab sind rajal. Samuti katavad need tavaliselt hüppeliigese ja stabiliseerivad selle, et sa millegi taha kinni jäädes seda välja ei väänaks. Lisaks on sportlikeks tegevusteks loodud jalatsid üldjuhul veekindlad.

Talvesaapad on omaette kategooria, mis vajab pisut lisatähelepanu. Neid valides mõtle, kas kannad neid peamiselt linnas või maal ning kui suurtest lumehunnikutest sul tuleb läbi rühkida. Mida rohkem lume ja lörtsiga rinda pistad, seda veekindlamaid jalavarje enda kaitseks vajad. Pigem linnas liikudes võid hankida ka kergemad saapad ning lisada neile talla alla libisemist takistavad naelikud, mille saad vajaduse korral hõlpsalt eemaldada.

Kvaliteetsed materjalid tagavad aastateks rõõmu

Head saapad teenivad sind mitu aastat ja isegi aastakümmet, kui neid korralikult puhastad ja hooldad. Vali kvaliteetne materjal, näiteks pärisnahk, ning kanna selle eest õigete vahenditega hoolt. Nahk on hea materjal just nimelt kevad-sügispoolsaabaste jaoks. Korraliku voodriga on nahk nutikas valik ka talvisel perioodil. Samas on paljud talvesaapad valmistatud spetsiaalsetest veekindlatest materjalidest, näiteks Gore-Tex. Materjali valides mõtle ka, kuidas seda hooldad ja kas sul on mahti hooldusega tegeleda. Vali materjal, millega viitsid tegeleda.

Leia endale mugavad, stiilsed ja praktilised naistesaapad mis tahes hooajaks. Armasta oma jalgu ning su jalad armastavad sind vastu.