Naiste saapad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1129
monnush
monnush
Toodete arv: 6

Naiste saapad igaks aastajaks ja sündmuseks

Naiste saabaste valik võtab silme eest kirjuks ja meile see meeldib. Igaks sündmusest ja vajaduseks peakski olema võimalus valida nii paljude erinevate jalanõude seast kui hing ihkab. Meie arvates ei saa kellelgi lihtsalt olla liiga palju jalanõusid, sest just saapad annavad imelise võimaluse oma välimust ja stiili hetkega muuta.

Soojadest ja mugavatest talvesaabastest mõnusate tanksaabaste ja naiselike tikk-kontsadeni – Zalando naiste jalatsite valik täidab kõik su soovid ja sobb igasuguse eelarvega ostlejale. Sõltumata sellest, kas eelistad lihtsamat stiili või peent klassikat, iga oma riietuse veatult siduda, kui lisad sellele paari naiste saapaid. Need on äärmiselt mitmekülgsed ja neid saab kanda igal üritusel ning meie jalatsite valik on lihtsalt ületamatu.

Lase saabastel end inspireerida

Vali üle põlve ulatuv tikk-kontsaga seemisnahast mudel ülima seksikuse saavutamiseks. Kombineeri satiinist kleidi ning nahkjakiga ning saavutad vastupandamatu välimuse, millega minna kohtingule või sõpradega aega veetma. Päevasel ajal võid samale paarile lisada armsa A-lõikelisele naturaalsetes toonides kleidi, visata üle õla mõnusas boho-stiilis heegeldatud koti ja anda viimane lihvi suurte käevõrudega.

Sõjaväesaabastest inspireeritud tanksaapad on eriti tuliselt naistemoodi tunginud ja neid võib vabalt kanda nii õrnade kleitide kui igapäevaste teksaste ja kampsunitega. Eriti võluvad on sametise pealispinna ja tikanditega mudelid, mis annavad muidu jõulisele disainile eriliselt naiseliku puudutuse.

Uus hooaeg – uued saapad

Külmematel talvedel aitavad varbaid soojendada seest karvased talvesaapad. Polegi tähtis, kas eelistad tänavatel patseerida madala kontsaga põlveni jalatsites või eelistad tippida mõnusalt kõrgetel kontsadel. Suvesoojusesse lisavad eriliselt kerge sammu nahksed kauboisaapad või hoopis 70ndatest inspireeritud plokk-kontsad. Leia oma lemmikud ja kanna neid armastuse ja uhkusega.

Me kõik hoolime planeedi heaolust ja meile meeldib teada, et meie valikud ja käitumine toob kaasa muutusi. Seega on tore teada, et Zalando on andnud sulle võimaluse aidata planeeti päästa, kandes samal ajal vapustavat saapapaari. Tee oma valik jätkusuutliku märgisega brändide seast, kui hoolid loodusest ja keskkonnast.