Naistejalatsite soodusmüük

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 18 132

Naiste kingad kui oluline lisa sinu rõivastele

Stiilidest ja trendidest kõneledes on tihti fookuses rõivad ja aksessuaarid. Moelavadelt tuntud disainerite kleidi on tihti uute trendide aluseks ning neid ihaldavad paljud. Samuti inspireerivad need teisi disainereid oma loomingus.

Seejuures jääb aga vahel varju kingade ja ka jalatsite roll. Õiged jalatsid liidavad ülejäänud välimuse osad tervikuks ja annavad juurde selle puudu oleva nüansi. Seega ei maksa jalavarjude olulisust sugugi alahinnata ning panna ka neile piisavalt rõhku.

Valides pidulikuks sündmuseks kleiti, peaksid alati pöörama tähelepanu ka kingadele. See väike osa võib tekitada sinu välimusse väga drastilsie erinevuse. Olenevalt kleidist võid vajada kas tagasihoidlikke kingi, mis lasevad kleidil särada või hoopis ekstravagantset mudelit, mis püüab pilke.

Sobivad jalatsid muudavad su välimuse stiilsemaks

Ka igapäevaste toimetuste juures tahad stiilne välja näha ja vahel ka tänaval massist eristuda. Tihti on seejuures võlusõnaks oskus rõivaid hästi kombineerida. Selle juurde kuulub mudiugi ka sobivate jalavarjude leidmine, mis komplekti võrratuks muudavad.

Sügisel ja talvel on eriti lihtne oma rõivaid erinevate saabastega kokku sobitada. Samas sobivad ühed saapad tihti erinevate riietega ja mitmeks puhuks. Detailide ja kontsaga saad rõhutada endale omast stiili ning muuta seega kogu koosluse hästi kokku sobivaks.

Nii kevadel, suvel kui ka sügisel saad lisada kui kirsiks tordile lahedad tennised või tossud. Need sobivad imeliselt nii pintsaku kui sportlike dressidega. Ning miks mitte kanda neid ka kleidiga – oluline on luua enda stiilile vastav kombo.

Lahedate jalatsitega tähelepanu keskpunkti

Jalanõud ei pea olema vaid lisand sinu välimusele. Need võivad olla ka kogu kombinatsiooni peamine ese, mis püüab pilke. Kui oled kirglik kingade või tossude armastaja, saad selle nipi abil alati efektne välja näha.

Vahel sobiv peole minna ka väikse musta kleidiga, kuid kui tahad erilisem välja näha, lisa ägedad kingad. Huvitavat efekti võivad anda nii kõrge platvorm, ekstsentrilised detailid või hoopis pilkupüüdev värv. Valik on sinu – ole loominguline.

Zalando on toonud sinuni sadu erinevaid mudeleid, et leiaksid just endale selle õige. Oluline on sinu stiil ja sinu soovid. Leiad endale huvitav mudel, kuid jää ikka ja alati iseendaks.