Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 7219
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Guess on elegantne täiendus sinu garderoobis

Guess o n Ameerika rõivabränd, mis lisaks naiste rõivastele turustab ka teisi moeaksessuaare, nagu kellad, ehted, kotid ja kingad. Guessi logo punane värv tähistab armastust ja kirge, samas kui must värv tähistab kaubamärgi elegantsi ja viimistlust. Valge värv tähistab puhtust, terviklikkust ja usaldusväärsust. Oma disainerteksastega on kaubamärk olnud paljude kandjate lemmik juba rohkem kui 30 aastat.

Guess oli esimene moebränd, kes tuli esimesena turule naiste disainteksastega, mis muutis nende tooted naiste seas kiiresti väga populaarseks. See on ülemaailmselt tunnustatud ettevõte. Tuntud modellid ning meelelahutus- ja spordimaailma kuulsused on brändile lojaalsed. Kõrgmoest inspireeritud lõiked ja stiilid on alati tarbijaid kõige enam köitnud. Seksikate ja moodsate rõivaste ja aksessuaaride tootmine koos unustamatute reklaamipiltide avaldamisega on muutnud Guessi kaubamärgi üheks tunnustatumaks maailmas.

Ole seksikas, julge ja šikk naine

Rõivabrändi iseloomustab suur tähelepanu detailidele, samuti kirg heade lõigete ja rõivaste ideaalse istuvuse vastu. See on ideaalne kooslus klassikalisest, kuid samas stiilsest ja kaasaegsest. Need rõivad on naisele, kes on välja töötanud oma isikliku moeidentiteedi, leides tasakaalu moefantaasia ja elulise reaalsuse vahel. Nutikas ja enesekindel, vaimukas ja kogenud, moeteadlik ja trendikas.

Guessi klient, nagu ka Guess ise, on seksikas, tugev ja šikk. T ooted ja reklaamipildid on provokatiivsed ja seikluslikud. Ettevõtte ja nende kollektsioonide olemust saab väljendada kolme sõnaga: ime, kirg ja vabadus. Naiselikud ja stiilsed lõiked kaunistavad iga kandjat ja muudavad sind säravaks ja imetlusväärseks.

Seksikad ja elegantsed rõivad kaunile naisele

Viimistletud elegants ja väljapeetud seksikas stiil on selle brändi signatuuriks. Pitsilised ja kaunilt elegantsed peokleidid, kvaliteetsed ja naiselikud jalanõud ning moekad käekotid on ideaalne valik pidulikumaks sündmuseks. Imehästi istuvad teksapüksid, suurte logodega T-särgid ja mugavad vabaaja jalanõud on parimaks koosluseks oma igapäevase riietuse kombineerimisel. Mõnusad ja soojad talvemütsid ning joped on külmadel õhtutel ideaalseks valikuks.

Oled julge, nooruslik ja seiklushimuline ning soovid samas välja näha seksikas ja naiselik? Meie valikust leiad endale sobivad rõivad ja aksessuaarid igaks päevaks ja olukorraks.