Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 116

Kauneimate rõivaste looja, see on River Island

See on bränd, mis on asutatud 1948. aastal Londonis, olles algselt pühendunud hoopis toiduainete müügile. Suure villa ning villaste riiete nõudluse järgi laienes bränd kiiresti villa edasimüüjaks. Tänapäevane River Island loodi aastal 1960, pakkudes disaini, mis paneb südame sulama igal pereliikmel, kes teab, mis tähendab soojus ja mitmekülgsus.

Inglise päritolu ja südameid soojendav tootevalik paneb iga huvituja River Islandi tooteid uudistama. Villased pluusid, päevakleidid, džemprid või hoopiski mõni silmipimestav aksessuaar. River Island pakub igale maitsele meeldejäävaid valikuid – tuleb vaid osata soove järgida. River Island on parim võimalus tunda end kord šiki inglasena.

Neutraalsetes toonides River Island

Kui sinu riidekapis leidub enamasti pruuni, valget, musta ja pisut villast, siis oleks aeg neutraalsetes toonides Islandi edasi uurida. Kas tunned, et su kapist on puudu mõni villane päevakleit, mida sobiks kanda ka tööl või hoopiski otsid triiksärgile lisasid? Näiteks üks mõnus villane topp, mis annab riietusele juurde piisavalt enesekindlust ja omapära, et erineda.

Või tahad sa hoopis midagi värvilisemat? Olgu see siis sinine või midagi kirjut! Ka seda leiab kõike Riveri kollektsioonist. Pole tähtis, kas sa oled mees, naine või pere kõige pisem. River pakub kauneid, silmapaistvaid ja mugavaid valikuid kogu perele, olles nii kõikide lemmik.

Aksessuaarid ja riided – River Island pakub oma klientidele kõike seda, tuues neile lähemale Inglismaa ning sealse kultuuri, kuid olles samas ka šikk ning vastupidav. Zalando kataloogist leiab kõik su soovidele vastavad tooted, kuna Island teab, kuidas inimestele head meelt teha. Vanamoodsus ja tänapäevasus – need on River Islandi materjalide ja stiilide inspiratsiooniks.

Inglaste lemmik, see on River Islandi bränd

River Island – tegemist on tõepoolest šikimast šikima ja uhkeldava moebrändiga, mis on üheaegselt välimuselt ja olemuselt kallis, aga samas ka parajalt taskukohane. Islandi tootevalikust leiavad endale selle, mida hing ihaldab – loomse mustriga kleit, valged tennised või mõni maitsekas mantel.