Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Meeste päikeseprillid

Toodete arv: 2112

Päikseprillid hoiavad silmad noorena

Silmad on peegliks sinu hingele ning peegeldus kogu maailmast. Seetõttu on äärmiselt oluline nende esmaklassiline kaitse. Oled sa südasuvises rannas, suusatamas lumistel mägedel või lased enda nägu paitada õrnal kevadpäikesel – kõik need olukorrad nõuavad korralikke päikeseprille, mis aitavad sul paremini ümbrust näha ning hoiavad silmi. Oleme Zalando valikusse koondanud kõige ägedamad päikeseprillid nii tippbrändidelt kui ka teistelt firmamärkidelt, mis võluvad värske disaini ning suurepärase kvaliteediga.

Tea oma näokuju

Päikeseprillimood areneb iga aastaga ning prillivalikul on reeglina piiriks vaid sinu fantaasia . Katseta julgelt eri stiilide ja mudelitega. Kui aga tunned, et prillid istuvad kuidagi kehvasti ning võiksid paremini sobida, siis soovitame prillivalikul lähtuda oma näokujust. Kui see on ümaram, siis ilmselt istuvad sulle kui valatult n-ö lenduriprillid ning mudelid, mis on natuke konkreetsemate nurkadega, sest need piiritlevad näokuju rohkem. Ovaalsele näokujule sobib aga enamik klassikalisi päikeseprille. Soovitame vaid jälgida seda, et prillid ei oleks näost kuigivõrd laiemad.

Tugevama lõuajoonega näokujule sobivad aga ideaalselt just pehmemate joontega päikeseprillid. Kui näokuju on pigem piklik, siis on sellele heaks kaaslaseks päikeseprillid, mis pole liiga väiksed ning mis on pigem voolujoonelised ja pehmete nurkadega. Südamekujulised näod, millel on reeglina kitsam lõug, sobivad hästi kokku nelinurksete klassikaliste prillidega. Seevastu võivad nägu varjutada liialt suure raamiga või siis justkui pisarakujulised prillid. Oleme täiesti kindlad, et iga näokuju ning iga maitse leiab just Zalando valikust endale stiilsed, kvaliteetsed ja ideaalselt sobivad päikeseprillid, mille kvaliteet ajaga ei lange. Vaieldamatult on tegu garderoobi number üks aksessuaariga , mis võib muuta tervet väljanägemist ja anda sellele mõnusa annuse värskust.

Mitte ainult stiilsed aksessuaarid

Kuigi päikeseprillid on aksessuaarid, ei saa üle ega ümber nende kandmise vajalikkusest. Lisaks silmade kaitsmisele hoiavad prillid imeõrna silmaümbrusnahka UV-kiirguse, nahavähi ja erinevate nahakahjustuste eest. Niisamuti pakuvad just päikeseprillid kaitset ka teiste loodusnähtuste eest, nagu lumi, liiv, tuul ja tolm. Kandes päikeselise ilmaga kaitsvaid prille, paraneb otseselt nägemisvõime ning asjad paistavad oluliselt teravamalt, kontrastsemalt ning selgemate värvidega. Et võtta enda päikeseprillidest maksimum, soovitame teha investeeringu kvaliteetsetesse polaroidklaasidega prillidesse, mis on ideaalsed kaaslased välitingimustes ja hoiavad silmi veelgi rohkem.

Niisamuti on päikeseprillid lausa hädavajalikud inimestele, kes on läbinud silmadele mõeldud laseroperatsiooni, mille tõttu vajavad silmad veel paremat hoolt. Lisaks on leitud just selle aksessuaari ja migreenivalude vähenemise vahel otsene seos. Nimelt päikeseprillide kandmine võib migreenihooge ja peavalusid vähendada ning muuta neid nõrgemaks. Seda seetõttu, et just päikesevalgus on tihtipeale faktoriks, mis oma intensiivsusega need valud vallandub.

Päikeseprillidesse tasub investeerida, sest nad võluvad nii välimuse kui ka praktilisusega. Avasta uusi ägedaid mudeleid koos Zalandoga ning leia enda näokujule need kõige ideaalsemad stiilsed mudelid.