Sinu konto
    Mustast nahkkingad pehme tallaga, ümarate varvaste ja valgete detailidega. Omavad paeltega sulgemist ja tekstuuriga külgpaneele.
    Musthave nahkasaapad madala profiiliga, ümarate varvastega, valge tallaga ja mustade paeltega. Omab minimaalset brändimist keelel ja külgedel.
    Mustad mustad spordijalatsid tekstureeritud kanna ja logo detailiga, sileda nahkustega ja kontrastse kreemika tallaga.
    Mustad nahast tossud tasasete nööpidega, millel on valge tekst. Sile tekstuur, ümar varvas, madal lõige ja logo keelega.
    Mustad sneaker, mille tekstuuriga pealisosa ja kreemika kummitaldiga. Omab mustrilist tallakut, mis tagab haarde ning minimalistlikku disaini.
    Must have mustan nahast tennis king, ümmarguse varbaga, valge kummist tallaga ning nööridega, millel on "Emporio Armani" brändingu märge. Ühtlane tekstuur ja peened õmblusdetailid.

    Tossud - black

    261,00 €Sisaldab käibemaksu

    Madalaim hind:174,00 €

    Alghind:290,00 €

    Praegune valitud värv black

    • Valitud, black
    • Valimata, black/dark brown
    • Valimata, off white/ottanio
    • Valitud, black
    • Valimata, black/dark brown
    • Valimata, off white/ottanio

    Tarne

    • Tavatarne

      tasuta

    Tasuta tarne ja tasuta tagastused

    30-päevase tagastuse poliitika

    Pealmine materjal:
     
    Nahk ja nahaimitatsioon
    Vooder:
     
    Tekstiil
    Sisetald:
     
    Tekstiil
    Tald:
     
    Sünteetika
    Polsterduse tüüp:
     
    Mittesoojustav polsterdus
    Hooldusjuhend:
     
    Enne kandmist töödelda sobiva kaitsevahendiga

    Kinganina:
     
    Ümar
    Kinnitus:
     
    Paelad
    Muster:
     
    Ühevärviline
    Detailid:
     
    Dekoratiivsed needid
    Kaubaartikli number:
     
    EA812P00C-Q11

    Emporio Armani