Sinu konto
    Kullatud rippuvad kõrvarõngad, mis on kaunistatud mitme punase, roosa ja lillaga gemmidega, mis on paigutatud keerukatesse lille- ja tilgakujulistesse mustritesse.
    Kullatooni ehetesari, mis sisaldab avalduskaela ja kristallidega kaunistatud lühtrikujulisi kõrvarõngaid, kaunistatud punaste ja lilla vääriskividega lillemustrites.
    Punase gemmidega ehtekomplekt, mis sisaldab kristalle ja kaelakeed. Kuldtooni aktsendid lillemotiividega, mitmed kujundid ja tekstuurid.
    Kuldtooni ripatsiga kõrvarõngad punaste ja roosade vääriskividega, millel on väikesed pärlid. Need on varustatud postiga taguste sulgemisega, millel on selged plastmassist peatükid.
    Kuldse tooniga kõrvarõngad, kus ripuvad tumepunased ja roosad gemoonid, mille juurde on lisatud väikeseid valgeid pärleid heledal taustal.

    CHANDELIER - Kõrvarõngad

    180,00 €Sisaldab käibemaksu

    Praegune valitud värv gold-coloured/red

    Tarne

    Müük ja saatmine

    • Tavatarne

      tasuta

    Tasuta tarne ja tasuta tagastused

    30-päevase tagastuse poliitika

    Materjal:
     
    Tsink, Titaan, Klaas
    Viimistlus:
     
    kullatud
    Kivi tüüp:
     
    Kristall
    Helmetüüp:
     
    Kunstpärl

    Kinnitus:
     
    Trukk
    Muster:
     
    Ühevärviline
    Kaubaartikli number:
     
    M7G51L0DR-G11

    Laius:
     
    3 cm (suurus One Size)
    Pikkus:
     
    8 cm (suurus One Size)

    Marchesa