Sinu konto

Seda eset ei ole praegu laos. Seadista meeldetuletus ja me hoiame sellel sinu eest silma peal.

    Tumed denim püksid otse sääre kujundusega, millel on oranž õmblus ja nööbiga sulgur. Materjalil on tekstureeritud, vastupidav välimus.
    Hallide denim särgid, millel on esipocketid, koos sobivate pükstega. Must poolkrae särk all. Mudel kannab musti kingi ja hoiab kotti.
    Hallid denimist triiksärk ja sobituvad püksid lõdva lõikega, sisaldades kahte esimest taskut, hõbedast metallist detaile ning nähtavaid õmblusdetailide.
    Must värv musta pika varrukaga särk ja hallid denim-püksid tekstuuriga viimistlusega, mille vöökoht on kaunistatud pruuni nahaplekkiga.
    Mustamata kõrge kaelusega särk, hall denim pükste sirge lõikega, tekstureeritud kangas, oranži õmblusega aktsentidega, koos mustade tossudega.
    Hallhallane teksaskoor, millel on eristuvad oranžid õmblused, kaks rinna taskut ja nööpidega disain. Kombineeritud musta kõrge kraega särke ja hallide pükstega.
    Tumed hallid teksapüksid lõdva istuvusega, millel on topeltõmblustega õmblused, lukuga voldik ja oranžad õmblused taskutel.
    Denim teksased on tumehall pesu, millel on oranž õmblus ja helepruun nahast seljatasku. Kaks tagataskut on nähtavad.

    PANTS 5 POCKETS - Avar lõikega teksad - grey

    360,00 €Sisaldab käibemaksu

    Madalaim hind:450,00 €-20%

    Praegune valitud värv grey

    Välja müüdud

    Tuletame sulle meelde, kui seda toodet tuleb juurde, või jagame sarnaseid stiile, kui seda ei juhtu.

    Välise kanga materjal:
     
    100% puuvill
    Kangas:
     
    Teksa
    Hooldusjuhend:
     
    Masinpesu temperatuuril 30 °C, mitte valgendada, mitte tsentrifuugida

    Kaubaartikli number:
     
    MMA22G00B-Q11

    Sobivus:
     
    Avar

    MM6 Maison Margiela