Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 568
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

ASICSI tossud jalga ja sportlikud riided selga

Jaapani ettevõte ASICS on kuulsaks saanud esmajoones kvaliteetsete jooksujalatsitega. Neid kannavad rekordeid purustavad eliitsportlased ja ka enda rõõmuks harjutavad jooksuharrastajad. Samas leiad Zalandost ka teisi tooteid ning saad end pealaest jalatallani nende kvaliteetsete toodetega riidesse panna.

Peamiselt on Jaapani ettevõte tuntud spordivarustuse poolest. Ka nimi viitab sportimise kasulikkusele. Akronüüm ASICS tähistab ladinakeelset väljendit animus sana in corpore sano, mis eesti keeles tähendab terves kehas tervet vaimt. Pole siis ime, et Zalandostki leiad just nimelt füüsilist aktiivsust toetavaid riideid ja jalanõusid.

ASICSI jooksutossude eelised

Jooksujalatsid on jätkuvalt ASICSI lipulaevaks ja seda põhjusega. Võrreldes teiste jooksutossudega, on ASICSI mudelite taldades kanna- ja päkaosa all rohkem geeli. Selline konstruktsioon tagab suurema mugavuse ja kaitseb põrutuse eest. Ühtlasi tagab see tossudele pikema kasutusea. Üks paar ASICSI tosse teenib sind seega mitmeid aastaid.

ASICSI tossud sobivad ennekõike jooksjatele, kellel tekib probleeme ja vigastusi lampjalgade või ülepronatsiooni tõttu. Seega, kui sul on lame jalavõlv või su tallad vajuvad joostes ja kõndides sissepoole, saad tossudelt meeldivalt tuge. Võid valida lausa spetsiaalsed mudelid, mis pakuvad maksimaalset tuge.

Muidu võib küll tunduda, et suure toestuse ja pehmendusega jalatsid on kobakad ja tülikad, kuid ASICSI mudelid seda kindlasti pole. Kui otsid eriti kergeid jalavarje, leiad ka neid. Samuti on pealsete materjal hingav ja niiskust eemale juhtiv. Nii ei pea sa higistavate jalgade pärast muret tundma. Hingavad ja kerged jalanõud on olemas ka igasuguste erinevate pinnaste jaoks. Saad nende tossudega joosta nii maanteel, staadionil kui ka mudasematel metsaradadel.

Mugavad ASICSI riided kogu perele

ASICSI spordiriided on olemas nii meestele kui ka naistele. Jooksma minnes tõmba selga hingavast materjalist jooksupluusid, mugavad püksid ja viska kõige peale kerge tuulejakk või soojem jooksujope. Jõusaalis treenides varusta end ASICSI hingavast materjalist pluuside ja retuusidega, milles on mugav ka kõige suurema raskusega kükke teha. Vabal ajal matkates, õues niisama kõndides või kodus toimetades tõmba peale üks mõnus pehme pusa, mis on kaunistatud dünaamilise A-tähte kujutava logo või kirjaga. Värvigammast on saadaval nii tagasihoidlikke ja klassikalisi musti, halle ja valgeid tooteid kui ka kirkaid toone, näiteks neoonkollane ja roosa.

​​​​​​​

Kui ASICS sinu perele istub, saad ka lapsed üleni nende toodetesse riietada. Zalandos on lastele enim just vahvate trükipiltidega tennisesärke. Samuti leiad mugavaid jalatseid, mis kasvavat jalga suurepäraselt toetavad. Jalatsid on tagatipuks kaunites toonides, sobides nii väikestele poistele kui ka tüdrukutele. Materjalid ja omadused on sama head kui täiskasvanute jalatsitel, nii et saad alati parima kvaliteedi. Terves kehas terve vaim – näita seda ASICSI toodetega.