Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 240
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Milline üllatus – Furla reisielamused on värvikad

Armastad reisida ja sul on vaja elegantset kotti. Furlal on ainulaadne ilumeel. Furla on kui ilus pärlikee – delikaatne ja armas. See elegants inspireerib seletamatu hämmastusega, kinkides sulle imeilusaid hetki, mis on täis hindamatuid mälestusi. Lisaks on tipptasemel tehnoloogiaga disainitud materjalid kaasaegses moemaailmas parimad.

See ehe disain, mida näidatakse ülemaailmsetes kampaaniates fotogaleriide kaudu, on müügil ka Zalandos. Võid oma lemmikud kohe välja valida. Erilise tunnustuse on saanud firma kotid. Brändi kott sobib ülihästi kõigi sinu stiilidega. Saad parima kogemuse, sest see maagiliselt ilus moeese toob sinu päeva ainult rõõmu ja sära.

Furla on määratud jääma. See maailm on täis värve, minevikust tuntud ja tulevikku ette aimates, illustreerimaks iga sinu sammu. Miks mitte vaadata maailma läbi apelsinide? Tunned, kuidas nende värvikas frukt rõõmsameelselt sulle jõudu annab. Inspireeri end itaaliapäraselt julgete värvide ja tekstuuridega. Vaheta oma kott imeilusa popi ja värvilise vastu.

Ilma Furlata ei taha enam kodust väljuda

Moetootja armastab ilu, rangust ja lahkust. Sinna võib lisada ka lihtsuse ehk täiuslikkuse ilma pingutusteta. Ja kui see on käegakatsutavalt sinu. Oma kott, mis saadab sind lihtsalt kogu päeva ja kogu elu. Kollektsioonides on nii tekstiilist, nahast kui ka kaasaegse tehnoloogia abil nailonist ja kummist tehtud kotte.

Iga eneseteadlik moehuviline armastab kvaliteeti. Brändi DNAs on kvaliteetsed materjalid. See väljendub esinduslikes Itaalia käsitöömeistrite traditsioonilistes detailides. Elegantne ja tagasihoidlik stiil sobib sinu riietusega iga päev. Disainerid on pööranud erilist tähelepanu detailidele. Koti pikk rihm võimaldab seda kanda õlal või üle keha.

Kollektsioonidest leiad ka koti juurde sobivad kvaliteetsed kingad ja ehted. Võid oma riietuse üles lüüa, kandes musti kitsaid teksaseid ja valget särki, millele Furla kott annab üliarmsa omapära. Need elegantsed kotid on äärmiselt mitmekülgsed ja saad kanda neid ka teiste stiilidega. On uskumatu, kui šikk sa välja näed, sobitades riietuse juurde kõrged kontsad.

Furla kotid, aksessuaarid ja palju muud

Itaaliast tulevad parimad disainerid ja nende hulgas ka Furla. Luuakse ajatut, sundimatult elegantset stiili. See on ülimalt luksuslik. Šikid päikeseprillid on selle stiili juures vajalikud. Kuid võti itaaliapärase stiili saavutamiseks on enesekindlus.

Suurepärane, kui riietus on seljas imeilus, aga peamine on oma riietust armastada. Olgu need siis ainult aksessuaarid, nagu käekott ja kõrvarõngad, millega tunned end alati suurepäraselt.

Kui oled uudishimulik, kas sinu lemmik Furla on Zalandos saadaval, siis klõpsa otsingunuppu ja sisesta oma lemmikdisain. Enamik kaubamärgi kottidest ja aksessuaaridest on imeilusad ja elegantsed. Vaata üle ka jalanõud, sest võid avastada just need, mida oled otsinud. Kõik need on nii ägedad, et armu või ära.