Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 608
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Michael Kors – tänulikkuse ja armsate tunnete väljendus

Naiselik ilu ja sarmikus löövad särama Michael Korsi ehete, vööde ja teiste aksessuaaridega. Kohtingule jõuad alati õigel ajal, kui sinu randmel on asjalik ja täpne käekell, mida saad usaldada. Ehetel ja aksessuaaridel on hõbedane ja kuldne toon, naha tekstuur ja sillerdavad kivikesed, mis säravad kui pärlid.

Pole midagi toredamat, kui imelisel kombel poetab kallim sinu peopessa karbikese, mis varjab endas kaunist ja säravat üllatust. Sealt võid leida nii kõrvarõngad, sõrmuse või hoopis ripatsiga kaelakee. Need ehted väljendavad armsaid tundeid ja panevad sul südame rõõmust hõiskama.

Praktiline käekott ja stiilne rahatasku

Sularaha paiguta stiilsesse Michael Korsi rahakotti. Seal püsivad rahatähed sirged ja siledad. Pole karta määrdumist ning midagi ostes saad anda vastutasuks ilusad rahatähed.

Rahakoti saad omakorda panna enda käekotti, kuhu mahuvad veel tahvelarvuti ja nutitelefon. Ükski kõne ei jää vastu võtmata, sest käekotist kostuv heli annab märku, et kallim soovib sulle tähtsa sõnumi edasi anda. Kui sul on oluline vaikust hoida, siis vibreeriv signaal paneb käekotigi vibreerima, mida märkad kindlasti.

Stiilitunnetuse aitavad õigel sihil hoida vööd, mida saad värvi järgi kokku sobitada käekoti või lemmikkingadega. Vööde pandlad on kauni hõbedase tooniga ja meeldivalt lihtsa kujuga.

Juhusliku ostu asemel ole kindel, mida soovid

Zalandos me teame, et juhuse hooleks jättes võib minna nii ja teisiti. Kuid me soovime, et teeksid ostlemisotsused ikka teadlikult ja enesekindlalt.

Tule vaata meie e-poe kataloog üle just Michael Korsi kategooria all, sest lisaks eespool mainitule leidub selles alajaotuses veel mitmeid üllatusi. Väikese vihjena võime öelda, et sind ootavad südame motiiviga ehted, millel kaunid kivikesed muudavad tänutundest pakatavaks kõik nende kandjad.

Valiku tegemiseks soovitame valida strateegia, kus juhusele jääb vähe ruumi. Kujutle, milline sa soovid välja näha. Tunneta, kuidas pildil paistev käekell istub sinu randmele. Mõtiskle, kuidas päikeseprillide värv ja tegumood sobituvad sinu kaunite näojoontega. Selline kujutluse teekond juhib sind õigete valikuteni.