Sinu konto
    Pruun suede lohrid ümarate varvastega, tassi detailiga ja külgõmblustega, millel on madal ja sile välispind.
    Pruunid sametist loaferid, millel on sile tekstuur, ja vampil on põimitud puhvri aktsent ning madal, sirge konts.
    Pruunist nahast kingad, millel on ümarad varbad, madal tallakõrgus ja minimaalsed õmblused. Sile tekstuur ja klassikaline disain.
    Pruunid nahast loafers, millel on sile tekstuur, tassel kaunistused ja õmblusdetailid. Nähtavad nöörid puuduvad; libisev disain.
    Pruunist nahast jalatsite talla sinine kummipõhi, ümar kuju ja kerge konts. Talla peal on reljeefne tekst.
    Pruunid nahast mokassiinitüüpi kingad ümarate varvastega ja dekoratiivsete frantsiiside esiosas. Erinev õmblus parandab disaini. Sile tald.

    Jalga libistatavad jalanõud - espresso

    525,00 €Sisaldab käibemaksu

    Praegune valitud värv espresso

    Tarne

    Müük ja saatmine

    • Tavatarne

      tasuta

    Tasuta tarne ja tasuta tagastused

    30-päevase tagastuse poliitika

    Pealmine materjal:
     
    Vasikanahk
    Vooder:
     
    Nahk
    Sisetald:
     
    Nahk
    Tald:
     
    Sünteetika/nahk
    Polsterduse tüüp:
     
    Mittesoojustav polsterdus
    Hooldusjuhend:
     
    Enne kandmist töödelda sobiva kaitsevahendiga

    Kinganina:
     
    Ümar
    Kontsa tüüp:
     
    Madal
    Kinnitus:
     
    Libistatav
    Muster:
     
    Ühevärviline
    Detailid:
     
    Mokasiiniõmblus, tupsud
    Kaubaartikli number:
     
    ST512C01E-O11

    Stuart Weitzman