Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Meeste tossud

Toodete arv: 6220

Meeste tossud viivad tulevikku

Pikk tööpäev, vägev seiklus looduses, pingeline koolipäev, tähtis üritus või täiesti tavaline toidupoe külastus – absoluutselt kõik need sündmused nõuavad mugavaid jalavarje. Siis pole võimalik mööda vaadata tossudest. Meeste tossumaailm on viimastel aastatel peadpööritava kiirusega arenenud ning just tossud on sageli väljanägemise kõige efektsem osa, millega saab näidata enda tõelist isikupära igas keskkonnas. Zalando toob kõik tossumaailma disainid veelgi lähemale. Me pakume laia hulka mudeleid , mis toovad naeratuse suule igale mehele.

Tossumaailm on kõikidele

Meeste tossud on läbinud kogu maailmas tõelise revolutsiooni ning need pole enam pelgalt praktilised jalavarjud ühest kohast teise liikumiseks. Kõik tossud on ajaga muutunud veelgi mugavamaks ja vastupidavamaks ning saanud veelgi vägevama väljanägemise. Just läbi nende on võimalik väljendada oma stiilieelistusi ja isikupära. Meie e-poest võid leida endale need kõige omanäolisemad jalanõud, olgu kuitahes minimalistlikud, värvilised või totaalselt eriilmelise disainiga.

Kui sa oled julge hing ning valmis eksperimenteerima mustritega, siis tasub vaadata natuke kõrgema tallaga tossude suunas. Kui sa unistad paremast toetuspinnast ning elad aktiivset elu, siis on mõistlik uudistada just kõrgema säärega jalanõude valikut. Kui aga hindad mugavust ja minimalismi, siis leidub Zalando sortimendis rohkelt pastelsetes toonides ägedaid mudeleid.

Aina uuenev tossumaailm ei ole enam piiratud vaid treeningplatsi või spordisaaliga. Maailmas, mida defineerivad mugavus ja kiirus, on just tossud need ainuõiged jalanõud meestele pea igaks eluhetkeks. Need lisavad veidi nooruslikku särtsu igale klassikalisele kontorirõivale. Samuti sobivad need jalanõud perfektselt reisimiseks, matkamiseks, koolipäevaks, igapäevategevusteks ning loomulikult nädalavahetuse hängiks sõpradega. Osad tossud sobivad isegi ideaalselt šiki ja noorusliku ülikonna juurde. Seda trendi näitavad ka punase vaiba üritused nii Eestis kui välismaal, kus pea üheltki ei puudu just need jalanõud.

Investeering, mis vajab hoolt

Korraliku tossupaari ostmine on investeering, mida hindavad su jalad pikalt. Et aga jalanõud püsiksid kaua õiges vormis, tuleb nende eest ka õigesti hoolitseda. Oleme Zalandos kõikide mudelite juures välja toonud täpse materjali, mille järgi saad valida õige puhastamisviisi, et su jalanõud teeniksid sind aastaid. Ehkki masinpesu on ahvatlev, tuleks eelistada tossude puhastamisel õrna käsipesu, sest masin nõrgestab materjalikiude.

Enne esimest kandmiskorda soovitame jalanõud korralikult üle käia vetthülgava vahendiga, et plekke ja mustust ennetada. Kui aga märkad mustuse teket, siis aitab nende vastu kõige paremini niiske lapp ja väga väike kogus seepi. Niisamuti võiks sul kasutusel olla mitu paari erinevaid jalanõusid, sest kõik nad vajavad pärast kandmist päeva jagu tahenemisaega.

Meeste tossumaailm on täis äärmiselt palju vägevaid mudeleid ning just Zalandost on sul võimalik leida endale oma lemmik. Pole vahet, kas hindad kõrgbrände, uuenduslikke disaine või konkreetset minimalismi, sest absoluutselt kõik tossud kannavad endas nende peamist väärtust – mugavus.