Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 603
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

River Island üllatab mitmekülgse tootevalikuga

Aksessuaaride hulgas on valik käekotte, mida saad sobitada teiste River Islandi tooteelementide või sinu praeguse lemmikkomplektiga. Käekotid, mida siin näed, paistavad oma sillerdavate detailidega kaugele. Kuid pimedas liikudes ära unusta kinnitada sellele veel õiges suuruses helkur.

River Islandi ehete hulgas on kauneid sõrmuseid, kõrvarõngaid, käekette ja dekolteele sära lisavaid kaelakette. Need on osavalt kujundatud, detailideni läbi mõeldud ja silmapaistvalt ilusad. River Islandi ehetega saavad naised väljendada oma naiselikkust isikupäraselt.

Soengu juurde kuuluvad detailid, nagu peapaelad ja -võrud, aitavad hoida sinu kiharad just nii, nagu soovid. Juustele on need ohutud ja sobivad sinu stiiliga kui valatult. Imeline on kasutada elegantset aksessuaari, millega lisad oma välimusele selle viimase õige moeelemendi.

Jalatsid tuppa ja õue

Toas viibides on sageli meeldivam kanda jalanõusid, sest jahedal põrandal muutuvad jalad kiiresti külmaks. Et jalgadel säiliks mugav tunne, soovitame kanda River Islandi kollektsiooni kuuluvaid kingi, mis sobivad hästi nii kontorisse kui ka kooli.

Õues liikuda on tore mugavates ja kvaliteetsetes vabaajatennistes ja -tossudes. Oled oodatud meie Zalando e-poe riiulitele uudistama, sest meelepärased leiud leiad kiiresti River Islandi kollektsioonist.

River Islandi jalanõude meistrid teevad veel suurepäraseid poolsaapaid, mida soovitame sobitada teiste sama brändi juurde kuuluvate riideesemetega. Saapad täidavad kõik nendele seatud ootused kvaliteedi, vastupidavuse ja ilmastikukindluse poolest.

Omanäolised rõivad eristumiseks

Isikupärase pika kleidi, miniseeliku, päeva- või kokteilikleidi otsingut oled oodatud tegema meie Zalando veebipoes River Islandi kollektsiooni lehel. Kleite on mitmesuguste mustrite ja toonidega ning teistest brändidest eristuvate lõigete ja stiilidega.

Pluuside seas on nii avaramaid kui ka keha ligi hoidvaid lõikeid, satsilisi elemente ja erinevas pikkuses varrukaid. Värvivalikus esinevad valged, pruunid, mustad ja veel mitmed variatsioonid, mis aitavad leida just sinu isikupära rõhutava sobiva värvitooni.

Avastamist jätkub veel mantlite, pükste ja teiste rõivaste valikus, seega jätka põnevusega meie kataloogi sirvimist. Meie Zalandos usume, et sa võid leida võimaluse iseenda stiilitunnetuse uuele tasemele viimiseks just River Islandi kollektsioonist inspiratsiooni leides.